امروز: دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
طایفه درازهی
تازه ها :

اوقات شرعی

دکتر عباسی عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی: 
بازرسی از مناطق مختلف ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است
وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی حمایت از تیم مذاکره‌کننده و خوش‌بین نبودن به نتیجه دادن مذاکرات، گفت: نباید مسئله توقف در زمینه برداشتن تحریم‌ها مطرح شود و مسئولان بازرسی از هر منطقه را بپذیرند که بازرسی از هر منطقه‌ای در ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است.

عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همه می‌دانند ایران به‌دنبال سلاح هسته‌ای و کشتار جمعی نیست، گفت: بازرسی از مناطق مختلف ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است.

محمد عباسی شب گذشته در مراسم گرامی‌داشت عروج امام راحل و نوزدهمین سالگرد ارتحال سردار بسیجی محمد اسماعیلی در حسینیه 14 معصوم این شهرستان، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با تقدیم شهدا و ایثارگری رزمندگان توانسته به جایگاهی برسد که سرآمد دنیا باشد زیرا این کشور امام(ره) و مقتدا دارد.

وی با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران با حوادث عظیم خود نقش بزرگی در تاریخ دارد، افزود: امام امت شخصیت بزرگی است که جهان امروز را هم متحول کرد.

وزیر سابق ورزش و جوانان با بیان اینکه بزرگان غربی و دشمنان اسلام برای ایران تاریخ نوشته و برنامه‌های زیادی داشتند، ولی امام خمینی (ره) تاریخ ساختگی غرب را تغییر دارد و دست به تحول در تاریخ منطق و جهان زد.

عباسی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شاه خائن ایران را به یکی از کشورهای مزدور تبدیل کرده و استکبار آن زمان ایران را نوکر خود می‌دانست و عددی به حساب نمی‌آورد، تصریح کرد: امروزه دنیا اعتراف می‌کنند که بدون حضور ایران در تصمیمات بین‌المللی نمی‌توانند موفق شوند به نوعی با ایران همه تصمیمات ماندگار و پایدار می‌شود.

عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ادامه داد: همه سیاست‌مداران جهان به نام امام راحل اقتدا می‌کنند و نمی‌توانند آن عظمت را به‌خاطر نیاورند.

* مبدأ انقلاب اسلامی قیام 15 خرداد بود

این مسئول با بیان اینکه مبدأ انقلاب اسلامی قیام 15 خرداد بود، گفت: زمانی که قانون انجمن‌های ایالتی و ولایتی تصویب شد، سگ‌های آمریکایی را یک ایرانی جرأت اشاره کردن نداشت و آمریکایی‌ها در ایران از هر جنایتی مبرا بودند، امام راحل دست به آگاه‌سازی در بین مردم زد.

عباسی افزود: در آن دوران شرط مسلمان بودن در انتخابات حذف شد و در سخنرانی‌ها به شرطی مجوز صحبت داده می‌شد که با اسرائیل کاری نداشته باشند، آمریکا را مزاحم نخوانند و نگویند اسلام در خطر است.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان با دستگیری امام راحل گمان کردند که می‌توانند ایشان را ساکت کنند، بیان کرد: در حالی دستگیری آن امام در 15 خرداد با شهادت چندین‌هزار نفر همراه بود که امام این روز را برای همیشه در تاریخ عزای عمومی اعلام کردند.

وزیر سابق ورزش و جوانان با اعلام اینکه در دوران انقلاب بالاترین فشارها را ملت ایران تحمل کرد و بعد از آن جنگ تحمیلی را با تحمل همه کاستی‌ها به پیروزی رساند، گفت: امام راحل از انسان‌های استثنا در جهان بوده که تشییع جنازه 15 میلیون نفری ایشان در تاریخ ثبت شد و با حضور حماسی از بنیانگذار کبیر انقلاب استقبال و بدرقه شد.

وی وحدت کلمه، اتحاد، اسلامی بودن انقلاب و رهبری عظیم آن را مهم‌ترین عوامل پیروزی دانست و افزود: باید حواس‌مان باشد اگر روزی در وحدت‌آفرینی، اسلامی بودن انقلاب، کوتاه آمدن در دفاع از رهبری و ولایتمداری‌مان خدشه‌ای وارد شود به بی‌راهه می‌رویم.

عباسی با ابراز اینکه افراد زیادی در تاریخ با سوابق درخشان و جانبازی در راه اسلام نتوانستند ادامه مسیر را خوب بپیمایند و مردود شدند، گفت: در این بین تکلیف کفار و منافقان کاملاً مشخص است.

* جرم امام امت برهم زدن نظم جهانی استکبار بود

وی با ابراز تأسف برای بسیاری افراد که در انقلاب اسلامی خود را یار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی می‌دانستند، لقب‌شان خادم انقلاب بود ولی در حوادث روزگار سکوت کردند، افزود: با مشاهده کارنامه افراد برخی‌ها هم در این بین خود را صاحب و شریک نظام می‌دانند ولی از دردسر سازان نظام محسوب می‌شوند.   

وزیر سابق ورزش و جوانان با اعلام اینکه دشمنان ایران اسلامی در حاشیه ایران آتش‌های زیادی به راه انداختند، تصریح کرد: در ترکیه، عراق، افغانستان روسیه و دیگر کشورها شاهد آتش‌افکنی آمریکا و استکبار هستیم که در این زمان از دولت‌مردان دقت و بصیرت بیشتری انتظار می‌رود.

عباسی با بیان اینکه در عصر امروز که بسیار تاریخ‌ساز است افراد باید با مراقبت بیشتری گام بردارند، ادامه داد: هم‌اکنون دنیای کفر و نظام سلطه با 200 ساله خود دیدگاه‌های زیادی علیه ایران را به تئوری درآورد و ساز و برگ دنیا برای جنگ مدرن است.

وی با بیان اینکه جرم امام امت برهم زدن نظم جهانی استکبار بود و رهبری انقلاب هم این نظم را قبول ندارند، اضافه کرد: معظم‌له می‌فرمایند نظم ساخته شده استکبار را نمی‌پذیریم.

عباسی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس بیش از 36 کشور دنیا و کشورهای خود فروخته عربی وارد جنگ با ایران شدند، یادآور شد: ولی امروزه با توجه به انواع تهدیدات دشمن ایران امن‌ترین کشور منطقه است.

* بازرسی از مناطق مختلف ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است

عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به حرف نسنجیده یکی از دولتمردان در مورد عراق و بازتاب گسترده آن، اضافه کرد: در زمینه انرژی هسته‌ای هم دو جبهه مربوط به انقلاب طرفدار مذاکره هستند زیرا رهبری انقلاب با مذاکرات موافق است.

این مسئول با اعلام اینکه مذاکرات با کشورهایی که با ایران دشمنی دارند افتخار نیست و شأنیتی ندارد، تصریح کرد: مذاکره برای بیان حرف حساب ما و اجانب است که آنها حرف حساب‌شده‌ای ندارند چون صاحبان بمب‌ اتم و کلاهک هسته‌ای هستند.

عباسی با اعلام اینکه همه می‌دانند ایران به‌دنبال سلاح هسته‌ای و کشتار جمعی نیست، افزود: با توجه به اینکه باید مذاکرات به سرانجام برسد ولی برخی افراد به صدا و سیمای کشور اعتراض دارند که چرا بدقولی‌های آمریکا در زمینه مذارکات را پخش می‌کنند.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی حمایت از تیم مذاکره‌کننده و خوش‌بین نبودن به نتیجه دادن مذاکرات، گفت: نباید مسئله توقف در زمینه برداشتن تحریم‌ها مطرح شود و مسئولان بازرسی از هر منطقه را بپذیرند که بازرسی از هر منطقه‌ای در ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است.

سرویس : اخبار شهرستان چابهار
زمان : ۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۴:۴۳
شناسه خبر: ۵
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال

آخرین اخبار

۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۷
حمایت نیروهای کرد از رزمندگان باعث حمله شیمیایی عراق به حلبچه شد/ از اهدای ماسک به مردم حلبچه تا زنده شدن شهید در سردخانه
جانباز شیمیایی حلبچه گفت: استقبال مردم کرد از رزمندگان اسلام در عملیات والفجر 8 باعث عصبانیت صدام و حمله شیمیایی به حلبچه شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۶
سفری به آرامستانهای دوران اولیه اسلامی و گورستانهای جن در بندر تاریخی طیس/ عکس
در جنوب شرقی ترین نقطه ایران در روستای تاریخی طیس، گورستان هایی از دوران اولیه اسلامی با سنگ قبرهای عظیم الجثه مکانی جالب برای ماجراجویانی است که به دنیای ماوراالطبیعه علاقه دارند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۳
مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی چابهار برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی چابهار با حضورجانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۰
قویترین مردان ساحلی مکران مشخص شدند/ عکس
پس از دو روز رقابت در بندر چابهار، قویترین مردان ساحلی مکران گرامیداشت شهدای مدافع حرم مشخص شدند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۵
نمایش جلوه زیبای هنر بلوچستان و میراث مکران در موزه محلی چابهار/ عکس
موزه محلی چابهار دارای بخش های مختلفی نظیر صنایع دستی، مردم شناسی ، آثار و اشیاء باستانی شامل کاسه ها و ظروف سفالی که عمده آنها از بلوچستان مرکزی است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۹
مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در چابهار برگزار شد/ عکس
همزمان با فرارسیدن شب شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، مراسم سوگواری با حضوردوستداران اهل بیت عصمت و طهارت در چابهار برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۳
فاطمه زهرا الگویی برای همه جوامع انسانی است/ ام ابیها ا(س) سردار زنان بهشتی است
امام جمعه اهل سنت شهر نگور گفت: حضرت فاطمه الزهرا (س) به سبب رفتار و منش انسانی و برگرفته از سیره نبوی میتواند الگویی برای همه جوامع انسانی باشد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۸
روح حماسه و ایثار در مراسمات محرم و فاطمیه تبلور پیدا می کند/ حفظ ارزشهای فاطمی اولویت اول هیئت فاطمیون چابهار
مسئول هیئت فاطمیون شهرستان چابهار گفت: شرکت در مراسمات مذهبی از جمله ایام محرم و فاطمیه روح حماسه و ایثار را در عاشقان ائمه اطهار پرورش خواهد داد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۱
تیم های امداد و نجات دریایی هلال احمر در پایگاه های ساحلی چابهار استقرار یافتند
رئیس هلال احمر شهرستان چابهار از استقرار تیم های نجات غریق هلال احمر در پایگاه های ساحلی بندر چابهار در ایام نوروز خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۸
غارهای سه گانه «بان مسیتی»؛ نمایانگر تاریخی کهن در پهنه روستای طیس/ عکس
غارهای بان مسیتی در بخش مركزی روستای تیس و ۹ كیلو متری شمال غربی چابهار قرار دارد و از جاذبه های طبیعت ایران محسوب می شوند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها